КП «Київтранспарксервіс»

Першин Володимир Геннадійович

директор
 • 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп.10;
  понеділок – четвер: з 09.00 до 18.00;
  п’ятниця: з 09.00 до 16.45;
  щоденно обідня перерва з 13.00 до 13.45;

 • тел./факс
  044 361 43 28
  факс
  044 468 02 20
  e-mail
  info@ktps.kiev.ua

Основні функції:

вдосконалення організації дорожнього руху;
впорядкування існуючої в місті Києві організації робіт з паркування;
застосування інформаційних технологій, сучасних технічних засобів;
розвиток мережі паркінгів, механізованих автомобільних стоянок, платних місць паркування та інших об’єктів дорожнього сервісу

 

 1. Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» створено рішенням Київської міської ради від 15.03.2007 № 261/922 «Про створення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтранспарксервіс».

Основними видами діяльності підприємства є організація паркувальних майданчиків, подальше введення в дію автоматизованої системи сплати за паркування, виконання робіт з проектування та будівництва наземно-підземних паркінгів.

2. Рішенням Київської міської ради від 26.06.2007 № 930/1591 «Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві» комунальне підприємство  «Київтранспарксервіс» визначено єдиним оператором з паркування транспортних засобів, стягнення паркувального збору та виготовлення єдиних абонементних талонів з паркування автомобільного транспорту в м. Києві.

 

3. Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» надає послуги з паркування транспортних засобів на 213 паркувальних майданчиках загальною кількістю 6339 м/м, що закріплені за підприємством рішенням Київської міської ради від рішенням Київської міської ради від 23.06.2011 № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у  м. Києві».

Паркувальні майданчики обладнані відповідно до Правил паркування транспортних засобів, Правил дорожнього руху, норм, нормативів, стандартів з урахуванням вимог безпеки дорожнього руху, що забезпечує стоянку транспортних засобів на паркувальному майданчику без створення перешкод іншим учасникам дорожнього руху, в тому числі пішоходам.

 

 

Для безоплатного паркування транспортних засобів інвалідів, зазначених у частині шостій статті 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», на паркувальних майданчиках обов’язково облаштовуються відповідні паркувальні місця в обсязі 10 відсотків загальної кількості, але не менш як одне місце, передбаченого стандартами розміру, позначені дорожніми знаками та розміткою.

 

Сплата вартості послуг з паркування здійснюється за тарифами, встановленими розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 14.05.2013 № 694 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання відведених майданчиків для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».

Тарифи на паркування:

Територіальні зони

Вартість послуг

година

місяць

квартал

I

10 грн.

630 грн.

 

1465

II

7 грн.

441 грн.

III

5 грн.

315 грн.

 

Сплата за паркування на паркувальних майданчиках КП «Київтранспарксервіс» проводиться:

- у безготівковій формі шляхом придбання паркувального талону з визначеною тривалістю паркування;

- за допомогою мобільного зв’язку – послуга «Мобільне паркування»;

- готівкою через паркувальний автомат.

Станом на 23.06.2014 комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» обладнано 76 відведених майданчиків для паркування, де встановлено 87 паркоматів. Всі паркомати доопрацьовані згідно з вимогами наказу Міністерства фінансів України  від 08.10.2013р. № 1057 щодо передачі до органів державної податкової служби Міністерства доходів і зборів України електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, сформованих реєстраторами розрахункових операцій.

 

 

4. Основні зусилля направлені комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» на скорішу реалізацію проектів будівництва паркінгів та перехоплюючих паркувальних майданчиків.

13 серпня 2013 року комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» введено в дію перший в столиці «перехоплюючий» паркувальний майданчик на 205 машиномісць біля станції метро «Іподром» по просп. Академіка Глушкова, 5.

«Перехоплюючий» паркувальний майданчик розміщений біля основної магістралі, з розвинутою інфраструктурою розв’язок громадського транспорту, що надає можливість власнику залишити на «перехоплюючому» паркувальному майданчику свій автомобіль на необхідний йому час, та продовжити рух до центральної частини міста за допомогою громадського транспорту.

Паркувальний майданчик обладнаний дорожніми знаками та табличками до них, встановленим на в’їзді табло зі змінною інформацією про наявність вільних місць для паркування, автоматичними в’їзним та виїзним терміналами поєднаними з автоматизованою системою сплати за паркування та системою відеоспостереження.

На паркувальному майданчику, що розташований у ІІІ зоні, запроваджено пільговий тариф на паркування затверджений розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 19.07.2013 № 1220, що значно нижче від тарифів, які діють на інших паркувальних майданчиках цієї зони.

Тарифи на послуги з користування перехоплюю чого майданчика

Кількість годин паркування

Тариф, грн. за 1 місце

до 1 год. включно

5,00

до 2 год. включно

10,00

до 12 год. включно

11,00

до 13 год. включно

16,00

до 14 год. включно

21,00

За добу

22,00

 

5. Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» також надаються послуги з евакуації транспортних засобів на комерційній основі.

 

Евакуатор – це найбільш надійний та простий спосіб перевезення транспортного засобу за умови, коли автомобіль попав у ДТП, раптово вийшов з ладу на проїзній частині, з’їхав в замет або з дорожньої смуги і немає можливості продовжувати рух самостійно. За любих умов звертайтесь в комунальне підприємство «Київтранспарксервіс». Наші працівники оперативно зреагують на Ваш виклик і запропонують послуги евакуатора, щоб швидко та за доступну ��іну вивезти Ваш транспортний засіб з будь-якої адреси м. Києва.

Переваги замовлення евакуатора в КП «Київтранспарксервіс»: Якщо Ви викликаєте евакуатор в нашому підприємстві, Ви отримуєте не тільки стандартні послуги, а ще й додаткові переваги:

- Професіоналізм. Евакуація машин здійснюється висококваліфікованими спеціалістами, які мають великий досвід праці й чудово орієнтуються на дорогах Києва та України.

- Сучасне оснащення. Вся наша спецтехніка оснащена датчиками GPS, за рахунок чого як прибуття так і транспортування виконується оперативно.

- Якісне устаткування. Кожен евакуатор обладнаний гідроманіпулятором та іншими необхідними засобами, які забезпечать Вашому автомобілю найкраще транспортування.

- Вигідна й доступна ціна. Якщо Ви бажаєте замовити евакуатор за помірною ціною, забезпечивши своєму автомобілю якісну та надійну евакуацію, сміло звертайтесь до нас. По факту виконаного замовлення Ви отримуєте повний пакет документів для бухгалтерії, чи то страховій компанії, чи юридичній особі. Ми прибудемо на допомогу оперативно незалежно від погоди, дорожніх умов та інших несуттєвих факторів.

Просто повідомте оператору про Вашу проблему за телефонами:

Тел.: (044) 361 – 51 – 11, (067) 216 – 48 – 22

Технічні характеристики евакуаторів КП «Київтранспарксервіс»

Автомобілі МАЗ-437041, вантажна платформа, з встановленим краном-маніпулятором (PALFINGER). Вантажопідйомність – 5т, довжина платформи –5000 см, ширина –2000 см.

Тарифи на евакуацію транспорту

1. Виклик, завантаження-розвантаження – 199 грн.

2. Транспортування – 5 грн/км.