Регулювання організації єдиного порядку функціонування платних місць для паркування на території міста Києва

10 червня 2015

Публічна інформація

З метою регулювання організації  єдиного порядку  функціонування платних місць для паркування на території міста Києва Департаменторм транспортної інфраструктури підготовлено проект рішення Київської міської ради «Про внесення зм��н до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві та акцизного податку».

За результатами обстеження паркувального простору, яке було здійснено силами КП «Київтранспарксервіс», було встановлено, що окремі паркувальні майданчики функціонують без належним чином оформлених документів, що посвідчують право користування відповідними ділянками.

З метою усунення виявлених порушень, приведення у відповідність роботу окремих паркувальних майданчиків  згідно чинного законодавства, а також збільшення надходжень до бюджету м. Києва даним проектом рішення Київської міської ради пропонується внести зміни до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві та акцизного податку».

Вкладенi
файли

Повернутись до списку новин

Інші новини