Порядок оплати проїзду у громадському наземному транспорті при підвищенні тарифів на проїзд з 7 лютого 2015 року

6 лютого 2015

КП «Київпастранс»

З 7 лютого 2015 року відповідно до Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  від 30 січня 2015 року №66 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху» зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у м. Києві 5 лютого 2015 року №9/1120, передбачено встановлення тарифу за одну поїздку на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху:

- автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері – 3 грн.;

- міській електричці –  4 грн.

Одночасно звертаємо увагу, що при зміні тарифів на проїзд в міському пасажирському транспорті, що працює у звичайному режимі руху, залишаються діючими раніше придбані проїзні квитки на поточний місяць.

Крім того, протягом лютого 2015 року пасажирам надається право здійснювати проїзд в міському пасажирському транспорті – метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці, який працює у звичайному режимі руху, за раніше придбаними за попередньою вартістю разовими квитками та єдиними проїзними квитками (на проїзд у міській електричці та трамвайних маршрутах №4, 5, спеціальних автобусних маршрутах № 59, 60, 61 та спеціальному тролейбусному маршруті №28 вартістю 2 грн.) старого зразка без доплати.

Протягом березня 2015 року пасажирам надається право обміняти раніше придбані разові квитки старого зразка на нові пропорційно встановленому розміру тарифу або з відповідною доплатою.

Обмін разових квитків старого зразка на нові буде здійснюватись у центральній касі Служби організації збору та обліку виручки  КП «Київпастранс» за адресою: м. Київ,  вул. Боженка, 127 та в касах автобусних парків, трамвайних, тролейбусних депо.

Телефони для довідок щодо обміну квитків: 528-77-13, 528-30-11. 

Починаючи  з 01 квітня 2015 року раніше придбані разові квитки та єдині проїзні квитки старого зразка обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

Штраф за безквитковий проїзд стягується в розмірі 60 грн., за несплачений провіз багажу в розмірі 8,50 грн.

 

Повернутись до списку новин

Інші новини