«Київтранспарксервіс» збільшив надходження до бюджету міста

26 березня 2015

КП «Київтранспарксервіс»

Протягом січня-лютого 2015 року комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» до міського бюджету перерахувало майже 3,9 млн гривень паркувального збору. У порівнянні з минулим роком, обсяги сплати паркувального збору зросли. Також погашена заборгованість перед міським бюджетом у сумі 1 млн гривень паркувального збору.  
 
Крім того, протягом наступних 5 років підприємство запланувало будівництво 6 "перехоплюючих" паркінгів. 
 
«Програма розвитку єдиного паркувального простору у столиці передбачає створення таких паркінгів та майданчиків на основних магістралях та околицях міста з розвинутою інфраструктурою транспортних розв'язок громадського транспорту із застосуванням в них індивідуальних зональних тарифів на паркування, нижчих ніж у центральній частині міста, облаштування таких паркувальних майданчиків паркувальними автоматами, відеонаглядом, автоматичними в'їзними та виїзними терміналами. У перспективі в місті Києві з’являться перехоплюючі паркінги та майданчики біля станцій метро Героїв Дніпра, Академмістечко, метро Святошин , Виставковий центр та Сирець, які забезпечать 1 702 машино-місць та інвестицій у сумі 90,5 млн. грн.», - сказав директор підприємства Володимир Першин. 
 
Він також додав, що для «перехоплюючих» паркувальних майданчиків (паркінгів), фінансування будівництва буде здійснюватись за рахунок коштів інвесторів на умовах інвестиційного конкурсу. 
 
Повернутись до списку новин

Інші новини