У столиці демонтували ще одну незаконну автостоянку

16 квітня 2015

КП «Київтранспарксервіс»

У столиці демонтували незаконну автостоянку на проспекті Правди у Подільському районі загальною кількістю 70 машиномісць. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київтранспарксервіс».

«За нашими даними, ця автостоянка незакон��о функціонувала близько 7 років і приносила власникам, особи яких встановити не вдалося, близько 100 тис. гривень на рік, з чого місто не отримувало ні копійки. Тобто, по суті, невідомі особи самовільно захопили земельну ділянку, яка є власністю міста, і облаштували там стоянку, не маючи на це законних підстав. На основі заяви КП "Київтранспарксервіс" до "Департаменту міського благоустрою та збереження природнього середовища" ми демонтували цей майданчик, - повідомив директор підприємства Володимир Першин.

Він також нагадав, що місто пропонує всім без винятку власникам «сірих» паркувальних майданчиків, яких на сьогодні налічується понад 220, легалізувати свій бізнес, уклавши договір із профільним комунальним підприємством. У випадку відмови такі автостоянки будуть ліквідовані, а земельні ділянки, на яких вони були розташовані, запропоновані всім охочим підприємцям, що готові працювати прозоро та сплачувати паркувальний збір у бюджет міста.

Повернутись до списку новин

Інші новини