Увага! В Києві розпочалося переміщення кинутого транспорту з дворів будинків на звалища.

23 березня 2015

КП «Київтранспарксервіс»

Департамент транспортної інфраструктури разом з «Київдорсервіс», реагуючи на багаточисельні звернення киян, розпочав розчищення київських дворів від іржавих давно вже непрацюючих автівок, без номерних знаків, з побитими вікнами, траспортуючи їх на стоянки на вулицях Чистяківській та Милославській. Роботи розпочато в Деснянському районі міста Києва.

Протягом місяця відносно покинутого авто ведеться робота співробітниками ЖЕКів, встановлюється власник авто, якщо він визначається,  ведуться з ним розмови про те, щоб він сам зайнявся своїм розваленим автомобілем - або продав його на запчастини, або здав на брухт, бо його авто заважає жити і відпочивати іншим мешканцям будинків навколо цього двору. Якщо власник не знаходиться,  то за три дні до переміщення кинутого автотранспорту РДА попереджає можливого власника оголошенням про те, що через три дні машину буде вивезено  з двору. Якщо власник не реагує на попередження, згідно Акту РДА виконується переміщення автомобіля на стоянку за вищевказаними адресами. Якщо власник авто знаходиться після переміщення авто на стоянку, і якщо він бажає, то оплативши послуги перевезення і зберігання авто на стоянці, він може забрати своє авто, але не  поставити його назад у двір, а продати на деталі або здати в металобрухт.

Поки що таким чином переміщено три безхозні старі автомобілі в Деснянському районі міста Києва, але тенденція очищення київських дворів від брухту радує киян.

Звертаємося до всіх небайдужих киян - надсилайте нам на ФБ ДТІ  https://www.facebook.com/kievtransport?fref=ts кинутих авто з адресами дворів, де їх покинуто - допоможіть навести лад у місті!

Повернутись до списку новин

Інші новини