18 лютого 2016 року в м. Тбілісі, Грузія, розпочалась Регіональна конференція «Проміжні результати проекту «TRACECA: Безпека дорожнього руху II» та подальші кроки».

18 лютого 2016

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

18 лютого 2016 року в м. Тбілісі, Грузія, розпочалась Регіональна конференція «Проміжні результати проекту «TRACECA: Безпека дорожнього руху II» та подальші кроки».

В складі української делегації участь в конференції взяв Олександр Козловський, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

18-19 лютого 50 керівників найвищих державних органів та основних відомств країн-учасниць проекту ТРАСЕКО будуть обговорювати поточні проблеми забезпечення безпеки дорожнього руху в наших країнах, а також ті кроки, які потрібно зробити для їх вирішення в майбутньому.

«Місто Київ підтримує проект «TRACECA: Безпека дорожнього руху» і, в свою чергу, готується започаткувати цього року першим в країні експеримент зі створення Муніціпального центру безпеки руху на транспорті. Нашу ініціативу підтримали учасники Парламентських слухань у Верховній Раді України наприкінці 2015 року та позитивно сприйняли учасники Конференції тут, в Тбілісі», - зазначив О.Козловський

Алан Росс, керівник проекту “ TRACECA: Безпека дорожнього руху” також підтримав створення Муніціпального центру безпеки на транспорті в м.Києві і зазначив, що це сучасний крок на шляху вдосконалення системи координації дій та управління безпекою дорожнього руху.

Планується, що такий Муніціпальний центр безпеки руху на транспорті буде координувати дії всіх державних та муніціпальних органів та відомств, між якими зараз розподіляються функції забезпечення безпеки дорожнього руху, зокрема щодо зміцнення потенціалу міста для організації, управління та координації безпеки руху на транспорті, аналізувати дані, оцінювати соціально- економічні наслідки порушень безпеки на транспорті та розробляти узгоджені спільні протоколи дій .

Нагадаємо: за період з березня 2015 року в місті Києві в рамках організації заходів з безпеки дорожнього руху встановлено близько 200 пристроїв примусового зниження швидкості, більше 3000 нових дорожніх знаків, побудовано 24 нових світлофорних об'єкти, нанесена розмітка для майже 30 км виділеної смуги для громадського транспорту. Також було встановлено 30 відеокамер, забезпечений доступ до ще 200 камер відеоспостереження на найбільш ризикованих схилах та підйомах міста. Департаментом започаткований проект створення Єдиного диспетчерського центру.
Вже з травня поточного року почнуться роботи з обладнання нерегульованих пішоходних переходів сучасним світлодіодним освітленням, спеціальною технологічною розміткою з нанесенням холодним пластиком та дорожніми знаками підвищеної видимості.

На фото: Олександр Козловський, директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації та Алан Росс, керівник проекту TRACECA «Безпека дорожнього руху» на відкритті Регіональної конференції «Проміжні результати проекту "ТРАСЕКА: Безпека дорожнього руху" і подальші кроки» 18-19 лютого 2016 року, м.Тбілісі, Грузія

Повернутись до списку новин

Інші новини