ВІДСЬОГОДНІ НА ВСІХ СТАНЦІЯХ КИЇВСЬКОГО МЕТРО ПРАЦЮЮТЬ БЕЗКОНТАКТНІ КАРТКИ

23 грудня 2015

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Усі 52 станції Київського метрополітену тепер приймають безконтактні платежі

Революційна технологія безконтактних оплат MasterCard тепер доступна на кожній станції столичної підземки. Сьогодні Київський метрополітен у партнерстві з компанією MasterCard та АТ «Ощадбанк» офіційно оголосив про запуск прийому безконтактних розрахунків на 73 турнікетах усіх 52 станцій Київського метрополітену. Прийом безконтактних платіжних карток забезпечує Ощадбанк. Проект реалізовано за технічної підтримки компанії АТ «Банкомзв’язок» та консорціуму «АСТЕК».

Щоб оплатити проїзд безконтактно, потрібно просто піднести до турнікета безконтактну платіжну картку MasterCard, з якої автоматично зніметься сума, яка дорівнює вартості поїздки. Це значно заощаджує час та зменшує черги, тому що непотрібно шукати суму «під розрахунок» для придбання жетонів або поповнювати проїзний квиток.

Чи знали ви, що головна картка найбільше використовується для онлайн-транзакцій та платежів? Це найбільш перевірений спосіб в галузі азартних ігор онлайн, і більшість гравців є користувачами Master Card. Якщо у вас є вільний час для вбивства, відвідайте посібник Machineasousgratuitcasino і подивіться, як грати безкоштовно, найкращий ігровий автомат під назвою Avalon, розроблений найвидатнішим постачальником програмного забезпечення, Microgaming.

Українська столиця ще в червні 2015 року розпочала впровадження такої інновації й увійшла до п’ятірки міст (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго й Бухареста), де за прозд у метро можна розраховуватись безконтактною карткою MasterCard або платіжним пристроєм прямо на турнікеті. Сьогодні, за 6 місяців після запуску в Київському метрополітені, ця технологія здобула неабияку популярність: щодня понад 7 тис. пасажирів оплачують проїзд безконтактними банківськими картками MasterCard і платіжними пристроями.

«Ми впроваджуємо сучасні технології, що покращують якість обслуговування пасажирів, і автоматизація процесів – важливий вектор розвитку нашого підприємства», – зазначає керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський.

Оплата безконтактною карткою або за допомогою платіжного пристрою завдяки безпеці, швидкості та зручності вже стала світовим трендом. На сьогодні у 72 країнах світу такі платежі приймають 4 млн. торгових точок. В Україні безконтактною карткою MasterCard також можна оплатити проїзд у столичному фунікулері та швидкісному трамваї, які були обладнані терміналами Ощадбанку для безконтактних розрахунків цього року. А завдяки підписанню тристороннього меморандуму між компанією MasterCard, Ощадбанком та Львівською міською радою на двох лініях міського трамваю у Львові також буде встановлено термінали.

«Безконтактні розрахунки платіжною карткою – рішення, яке не просто спрощує життя пасажирам Київського метрополітену, але й має великий потенціал для Києва як міста, відкритого світу. Пасажири вже змогли переконатись у комфорті, надійності й безпеці таких оплат на центральних станціях, а відтепер користуватись технологією можна на всіх станціях столичного метро. Приємно, що наші українські партнери готові впроваджувати такі інновації. І сьогодні ідея звільнення громадського транспорту від готівки вийшла за межі столиці й уже знаходить своє втілення в інших містах України», — коментує Віра Платонова, Генеральний Директор представництва MasterCard Europe в Україні, Молдові, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані.

Пасажири мають можливість сплатити за проїзд банківською платіжною карткою з технологією безконтактних оплат MasterCard, емітованою будь-яким банком світу. Це значно підвищить комфорт користування метро не тільки киянам, але й іноземним туристам та гостям міста. За даними Ощадбанку, що забезпечує еквайрингове обслуговування цього проекту, з моменту появи перших турнікетів у київській підземці на безконтактних терміналах розрахувались платіжними картками туристи з 30 країн світу.

«Обіцяли – зробили. Безконтактна оплата проїзду відтепер можлива на всіх станціях столичного метро. Це - не просто крутий інноваційний проект. Це знакова подія, яка вивела розвиток безготівкових розрахунків в Україні на новий рівень. До Києва вже долучився Львів, де буде впроваджено безконтактні розрахунки у трамваї. Впевнений, що незабаром і інші міста будуть готові до подібних інновацій» , – підкреслює Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Рішення для безконтактної оплати проїзду в метрополітені платіжними картками з технологією безконтактних оплат MasterCard розроблено фахівцями української компанії АТ «Банкомзв’язок» із використанням вбудованих у турнікет безконтактних банківських терміналів від французької компанії Ingenico Group та комплексу програмного забезпечення власної розробки. Інтеграцію рішення в існуючу інфраструктуру Київського метрополітену було здійснено фахівцями консорціуму «АСТЕК».

Картку з безконтактною технологією оплати MasterCard можна оформити в одному з 17-ти банків-емітентів: АТ «Ощадбанк», ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «Банк Форвард», ПАТ «КРЕДОБАНК», АТ «ОТР Банк», ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», ПАТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «ПУМБ», ПАТ «СБЕРБАНК».

Повернутись до списку новин

Інші новини